Penzion renerovka 93 Ubytování

Penzion Renerovka 93 nabízí 14 krásných a světlých pokojů hotelového typu. Kromě úchvatného výhledu a příjemného prostředí má každý z nich vlastní sociální zařízení a TV se SAT.

objednat pokoj

Ceník

 

V zimní a letní sezóně nabízíme  týdenní pobyty,  ale po do dohodě, pro vás  najdeme  možnosti ubytování i na pár dní.    Na jaře a na podzim si k nám můžete zajet i na romantický víkend nebo tu odpočívat třeba deset dní.

Stravování Renerovka

Stravování

Stravování nabízíme formou polopenze. Ráno podáváme kombinaci anglické a klasické kontinentální snídaně formou švédského stolu. Večer se můžete těšit na polévku, výběr ze dvou hlavních chodů, salátový bufet a sladký dezert. Vaříme převážně tradiční českou kuchyni, kterou občas okořeníme i nějakou zahraniční specialitou.

Večery v penzionu

Po aktivním dnu vás čeká vyhřátá sauna nebo příjemná vířivka. S přáteli posedíte u skleničky vína či místního piva Trautenberk v přízemním baru s piánem nebo si zahrajete kulečník či fotbálek.

Na horách máme ještě jedno kouzlo: díky čistému vzduchu se tu nádherně usíná. Natáhnete se do peřin, zavřete oči a hned přicházejí krásné sny.

Večery na Renerovce

Pojištění storna

Doporučujeme vám využít možnosti pojištění storna

Rustikální chalupa Přadlenka Luxus horského ticha a naprostého soukromí

K týdennímu pronájmu nabízíme i naši původní rustikální chalupu Přadlenka v Malé Úpě. Hliněné omítky, dřevěné podlahy, spaní na peci přímo v kuchyni, koupelna s prostornou saunou – je to zkrátka stylovka pro náročné hosty. Ubytují se v ní jedna až dvě rodiny. V horním patře je velký prostorný pokoj a dva menší pokoje.

Více o přadlence

malaupa

#malaupa ; #dovolenakrkonose ; #Renerovka93 #malaupa ; #Renerovka93 ; #dovolenakrkonose ; #krkonoše #malaupa ; #Renerovka93 ; #krkonoše; #dovolenakrkonose Tak máme termín. 12.6.2020 vyjde (a ke mě domů dojede) 2 tisíce výtisků průvodce Krkonoše s dětmi- s kočarkem i pěšky. Objednávat lze už teď, jen počítejte s tím, že zasílat budu zřejmě až v týdnu od 22.6. Nejprve musím odbavit 300 balíčků pro ty, kteří si knihu koupili na HitHitu. Prosím,sdílejte, ať s tím nemusím v zimě topit v kamnech 😂😂#krkonosemountain #krkonosenationalpark #krkonoseeu #milujukrkonose #krkonosesdetmi #krkonoseskocarkem #pecpodsněžkou #malaupa #velkaupa #spindleruvmlyn #harrachov #prichovice #tipyprodeti #navyletskocarkem #navylete #navyletsdetmi #kamnavyletcz #ceskehory #dokrkonos #dovolenasdetmi #dovolenavcesku #dovolenavcechach #ceskakrajina #ceskarepublika #mamablog #czechmum #cestujemesdetmi #cestovanisdetmi #snezka #janskelazne Červnové termíny vypsány!📆6.6. Třemi údolími pod Sněžkou📆6.6. Pec pod Sněžkou (městská trasa)📆7.6. Po velkoúpských stráních a nejen to📆13.6. Třemi údolími pod SněžkouRezervace na 📩 aupatalagency@gmail.com nebo ☎️ na 739 990 364.Prosíme o dodržování preventivních hygienických opatření jako jsou rozestupy 👱🏻‍♂️↔️👱🏻‍♀️nebo nasazení roušky během výkladových zastavení. Děkujeme za pochopení. 🙂.....#aupatalagency #krkonosejinak #pruvodce #turistika #hory #historie #jaro #cerven #pecpodsnezkou #velkaupa #malaupa #harrachov #korenov #spindleruvmlyn #jilemnice #vrchlabi #trutnov #krkonose #jizerky #kralovehradeckykraj #libereckykraj Hledáte parádní místo pro partu přátel? Máme! A je boží! Skimu Chaloupka v celé své kráse nabízí jedinečné ubytování, půjčení elektrokol, saunu, extra chladící systém na 🍻, grilování na terase s výhledem na Sněžku a mnohem, mnohem víííííc ☀️😎www.skimuchaloupka.cz#skimu #skimuchaloupka #skimujebozi #malaupa #velkazabava #❤️krkonos #krkonose #tadyjekrakonosovo #iloveskimu Víkend je za námi, nemohli jsme se vás,  hostů dočkat.🤩Moc děkujeme, že jste k nám opět zavítali, bylo tu hrozné ticho a smutno. 🙈Na léto jsme připravili nové míchané nápoje a domácí limonády. Toto je drink Chata Hradečanka. Už jste ho ochutnali? 🍸 .#chatahradecanka #amazingplacescz #krkonosemountains #malaupa #fotimekrkonose #cestujemeczsk #cestujemepocesku #travelgram #kitcheninspiration #foodporn #foodblogger #limonada #letnidrink Krkonošská architektura dnes a včera..#krkonosskaarchitektura #horskaarchitektura #architectura #architecture #mountainarchitecture #krkonose #architektur #gebirgearchitektur #riesengebirge #gebirge #mountains #mountain #dum #chalupa #house #hornimalaupa #dolnimalaupa #malaupa #pomezniboudy #cafipictures