Penzion renerovka 93 Ubytování


Aktuálně

Obsazenost chalupy

Je nám velice líto momentálně, ubytovací kapacity neposkytujeme. Můžete si u nás rezervovat termíny na léto, podzim 2021. 
Znovuotevření provozu je závislé na epidemické situaci v naší republice.
 UŽ SE NEMŮŽEME DOČKAT
 

Leden 2021

Chalupa uzavřena -  z důvodu vládního nařízení ohledně stávající situace


Únor a jarní prázdniny 2021

V případě, že se situace uvolní, upřednosťnujeme týdenní pobyty, předem si zjistěte obsazenost chalupy. Velká část chalupy je již obsazena z loňského roku. 

 
TĚŠÍME SE NA VIDĚNOU
 
 
 
 

CENÍK

 

V zimní a letní sezóně nabízíme  týdenní pobyty,  ale po do dohodě, pro vás  najdeme  možnosti ubytování i na pár dní.    Na jaře a na podzim si k nám můžete zajet i na romantický víkend nebo tu odpočívat třeba deset dní.

Chalupu je možnost zamluvit si mimo jiné i pro firemní akce, rodinné oslavy, pracovní setkání. Vaše požadavky s vámi rádi probereme předem. 

CENY ZA UBYTOVÁNÍ S POLOPENZÍ

 

                                  Letní prázdniny                                Vánoční prázdniny                             Jarní prázdniny 
                       
1. 7. 2020
31. 8. 2020
1. 9. 2020
30. 11. 2020
1. 12. 2020
20. 12. 2020
27. 12. 2020 
 2. 1. 2021
3. 1. 2021
30. 1. 2021
31. 1. 2021
16. 3. 2021
dospělí 850 800 900 1250 900 950
děti 3 - 10 let 650 650 700 950 700 700
děti 0 - 2 roky zdarma zdarma zdarma zdarma zdarma zdarma
 

 

DALŠÍ INFORMACE

 
V období vánočních svátků a jarních prázdnin upřednostňujeme týdenní pobyty. 
STRAVOVÁNÍ – v ceně je zahrnuta cena polopenze ceny platí celoročně - dospělí 300 Kč / děti 220 Kč
Ceny uvedeny včetně DPH.
ZÁLOHOVÉ FAKTURY vystavujeme ve výši 40% z ceny pobytu. V případě storna později než 7 dnů před nástupem k pobytu záloha propadá v plné výši.
PARKOVÁNÍ - LETNÍ SEZÓNA - zdarma u chalupy.
 ZIMNÍ SEZÓNA - automobily návštěvníků odstaveny na parkovišti na Pomezních boudách (hrazeno samostatně obci)
Doprava z parkoviště na penzion:  po domluvě  vás přivezeme rolbou (skůtrem) Z parkoviště k chalupě a poslední den zpět ( v ceně pobytu v případě ubytování více jak na 3 noci).      Jinak poplatek za každý převoz - viz rezervační list. 
 
 

POPLATKY


S účinností od 1.1.2020 činí poplatek z pobytu  20Kč osoba/den.
Poplatek bude doúčtován při příjezdu, není zahrnut v ceně.

...

 

NAŠE NABÍDKA

přijeďte si vyzkoušet skialpy do Malé ÚPY

 
 

Po domluvě půjčujeme skialpové vybavení

Jsme schopni vám poskytnot základní informace a naučit základům skialpinismu. Pro více informací nás kontaktujte na telefonním čísle 733 552 667


 

objednat pokoj

...

Stravování Renerovka

Stravování

Stravování nabízíme formou polopenze. Ráno podáváme kombinaci anglické a klasické kontinentální snídaně formou švédského stolu. Večer se můžete těšit na polévku, teplé hlavní jídlo, salát a sladký dezert. Vaříme převážně tradiční českou kuchyni, kterou občas okořeníme i nějakou zahraniční specialitou.

Večery v penzionu

Po aktivním dnu vás čeká vyhřátá sauna nebo příjemná vířivka. S přáteli posedíte u skleničky vína či místního piva Trautenberk v přízemním baru,  nebo si  můžete zahrát kulečník či fotbálek.

Na horách máme ještě jedno kouzlo: díky čistému vzduchu se tu nádherně usíná. Natáhnete se do peřin, zavřete oči a hned přicházejí krásné sny.

Večery na Renerovce

Pojištění storna

Doporučujeme vám využít možnosti pojištění storna

Rustikální chalupa Přadlenka Luxus horského ticha a naprostého soukromí

K týdennímu pronájmu nabízíme i naši původní rustikální chalupu Přadlenka v Malé Úpě. Hliněné omítky, dřevěné podlahy, spaní na peci přímo v kuchyni, koupelna s prostornou saunou – je to zkrátka stylovka pro náročné hosty. Ubytují se v ní jedna až dvě rodiny. V horním patře je velký prostorný pokoj a dva menší pokoje.

Více o přadlence

malaupa

Odpoledne ❄❄❄😉🙂#velkaupa #malaupa #pecpodsnezkou #nature #vyletypocesku #vyletypocesku #vychodnicechy #vinotekaugavliku #krajina_domova #krajina #krkonoseeu #karkonosze #krkonose #krkonoše #katze #kocky #thaikatze #příroda #priroda #pocesku #zima #winter #jeszczewięcejśniegu #snowday #śnieg #snow #karkonosze #karkonoskiparknarodowy #kowary #malaupa #maláúpa #przełęczokraj #podróżemałeiduże #travel #travelphotography #landscape #wintermood #winterwonderland #winterview #photooftheday #winterofthemoment #zimawgórach #zimawobiektywie #igerskarkonosze #igersdolnyslask #zimowapocztowka #dolnyslaskfotografie #dolnyśląskjestpiękny #landscapephotography #winternature #igerspoland #karkonoszenationalpark . #karkonosze #karkonoskiparknarodowy #karkonoszemountains #sudetymountains #sudety #sudetyzplecakiem #karkonoszego #mountainlovers #moutains #mountainphotography #moutainview  #polishmountains #bestview #malaupa #czechrepublic #czechmountains #snow #rzucwszystkoichodzwgory #wgorachjestwszystkocokocham #trip #trekkinglovers #trekking #goodvibes #polskiegóry #góry #goryponadwszystko #bestoftheday Stoki ⛷zamknięte więc zostały piesze🚶‍♂️ wędrówki 🗻🗻🗻..#zima #góry #czechy#karkonosze#śnieg #emtb #goryponadwszystko  #górskiewędrówki  #snow  #malaupa #ebike  #ebikelife Jak bude dnes? Počasí na horách se mění strašně rychle.#ubakuka #malaupa #krkonose #chalupakpronajmu #chalupa #pocasi 🌬#mountains #polishgirl #polskadziewczyna #malaupa #pecpodsnezkou #winter #cold #snow #beautifulplace #lovely #ootd #fashion #czechrepublic #karpacz #poland #чехия #czechrepublic #czech_world #czech_republic #czech #czech_insta #life #like #likes #l4l #likeforlike #like4like #likes4likes #f4f #follow #followme #followback #nike  #follow4follow #followforfollow #family #ceski #ceskarepublika #selfie #instaphoto #instalove #mala_upa #malaupa ❄️🏔#frozen #tree #winter #nature #snowy #snow #white #sunnyday #bluesky #beatifulnature #photography #naturephotography #forestphotography #woodland #woodlandphotography #malaupa #krkonose #ceskakrajina #igerscz #yourshotphotographer #uzasnecesko #landscapephotography #landscape #insidephotos #Loves_trees_rural #insidephotos #fotimecesko