Penzion renerovka 93 Ubytování

Penzion Renerovka 93 nabízí 14 příjemných a světlých pokojů hotelového typu.

Kromě úchvatného výhledu a příjemného prostředí má každý z nich vlastní sociální zařízení a TV.

objednat pokoj

Ceník

 

V zimní a letní sezóně nabízíme  týdenní pobyty,  ale po do dohodě, pro vás  najdeme  možnosti ubytování i na pár dní.    Na jaře a na podzim si k nám můžete zajet i na romantický víkend nebo tu odpočívat třeba deset dní.

LETNÍ OBDOBÍ

od 1. 5. 2020 do 30. 10. 2020 

  v sezóně mimo sezónu snídaně + večeře
dospělí 550 500 120 + 180
děti 3 - 10 let 430 430 90 + 130
děti 0 - 2 roky zdarma zdarma zdarma

Stravování – ceny platí celoročně

Sezóna = období svátků a prázdnin v daném období.

Ceny uvedeny včetně DPH.

 

Zálohové faktury vystavujeme ve výši 40% z ceny pobytu. V případě storna později než 7 dnů před nástupem k pobytu záloha propadá v plné výši.

Poplatky:
S účinností od 1.1.2020 činí poplatek z pobytu  20Kč osoba/den.

Poplatek bude doúčtován při příjezdu, není zahrnut v ceně.

Stravování Renerovka

Stravování

Stravování nabízíme formou polopenze. Ráno podáváme kombinaci anglické a klasické kontinentální snídaně formou švédského stolu. Večer se můžete těšit na polévku, teplé hlavní jídlo, salát a sladký dezert. Vaříme převážně tradiční českou kuchyni, kterou občas okořeníme i nějakou zahraniční specialitou.

Večery v penzionu

Po aktivním dnu vás čeká vyhřátá sauna nebo příjemná vířivka. S přáteli posedíte u skleničky vína či místního piva Trautenberk v přízemním baru s piánem nebo si zahrajete kulečník či fotbálek.

Na horách máme ještě jedno kouzlo: díky čistému vzduchu se tu nádherně usíná. Natáhnete se do peřin, zavřete oči a hned přicházejí krásné sny.

Večery na Renerovce

Pojištění storna

Doporučujeme vám využít možnosti pojištění storna

Rustikální chalupa Přadlenka Luxus horského ticha a naprostého soukromí

K týdennímu pronájmu nabízíme i naši původní rustikální chalupu Přadlenka v Malé Úpě. Hliněné omítky, dřevěné podlahy, spaní na peci přímo v kuchyni, koupelna s prostornou saunou – je to zkrátka stylovka pro náročné hosty. Ubytují se v ní jedna až dvě rodiny. V horním patře je velký prostorný pokoj a dva menší pokoje.

Více o přadlence

malaupa

#naseklasika #malaupa Slučák báječných lidí z hradecké zdrávky ❤️🥳🥂#reunion #zshk #fun #malaupa #lifeisgood #krkonose Začínají letní prázdniny a s nimi se vrací i oblíbené "Toulky Malou Úpou". 🏞️ 🚶‍♂️🚶‍♀️ Těšíme se na vás každý čtvrtek v červenci a srpnu od 9:30 h. 🕤 Setkání tradičně u infocentra na @malaupa. 🤠Na jakou trasu s námi letos vyrazíte? 🏞️🤔🏡.....#aupatalagency #krkonosejinak #pruvodce #turistika #hory #historie #leto #cervenec #srpen #malaupa #toulkymalouupou #pecpodsnezkou #velkaupa #harrachov #korenov #spindleruvmlyn #jilemnice #vrchlabi #trutnov #krkonose #jizerky #kralovehradeckykraj #libereckykraj Limonáda Fentimans se  vyrábí jako přírodní bylinný nápoj již více než 100 let.Jako domácí nápoj se vaří po dobu sedmi dnů. Výsledkem je vynikající limonáda, která prostě chutná. 🇬🇧Už jste ji u nás ochutnali? .#chatahradecanka #amazingplacescz #krkonosemountains #malaupa #fotimekrkonose #cestujemeczsk #cestujemepocesku #travelgram #kitcheninspiration #foodporn #foodblogger @fentimans_cz #limonada #krkonose #krkonoše #pecpodsnezkou #velkaupa #malaupa #macro_drama Dzień3#Karkonosze#sniezka#malaupa#pecpodsnezkou#spindlerowmlyn#Horalhotel****#Harrahov# #green #weekend #weekendvibes #travel #trip #podróże #instagreen #scenery #nature #naturelover #mountains #góry #active #lovetheplaceyoulive #karkonosze #krkonose #czechrepublic #malaupa #view #panorama #travelphotography #travelblog #travelblogger #pickoftheday #outdoor #walk #śnieżka #sobeautiful Louka ve Velké Úpě....#krkonose #krkonoše #pecpodsnezkou #velkaupa #malaupa