Penzion renerovka 93 Ubytování


Aktuálně

Obsazenost chalupy

 
V PŘÍPADĚ ROZVOLNĚNÍ  PŘIJÍMÁME OBJEDNÁVKY JIŽ BĚHEM PROSINCOVÝCH DNŮ
a vlastně se nemůžeme dočkat. 
 
Září - Listopad 2020
 
PODZIM NA RENEROVCE
 

TZV podzimní prázdniny.. berme to pozitivně.. 

 
 
Prosinec 2020

1. - 18. 12.  Volné pokoje k dispozici.

Víkend

4. - 6. 12. 2020

V případě rozvolnění situace přijímáme první rezervace již během týdne.  

Víkend

18. - 20. 12. 2020

Chalupa zarezervována - obsazeno

Vánoční prázdniny a Silvestr 2020
 

Obsazeno. 


Leden 2021

Volné pokoje k dispozici.


Jarní prázdniny 2021

Přijímáme rezervace, upřednostňujeme týdenní pobyty od soboty, do soboty - prozatím volné pokoje k dispozici.

 
TĚŠÍME SE NA VIDĚNOU
 
 
 
 

CENÍK

 

V zimní a letní sezóně nabízíme  týdenní pobyty,  ale po do dohodě, pro vás  najdeme  možnosti ubytování i na pár dní.    Na jaře a na podzim si k nám můžete zajet i na romantický víkend nebo tu odpočívat třeba deset dní.

Chalupu je možnost zamluvit si mimo jiné i pro firemní akce, rodinné oslavy, pracovní setkání. Vaše požadavky s vámi rádi probereme předem. 

CENY ZA UBYTOVÁNÍ S POLOPENZÍ

 

                                  Letní prázdniny                                Vánoční prázdniny                             Jarní prázdniny 
                       
1. 7. 2020
31. 8. 2020
1. 9. 2020
30. 11. 2020
1. 12. 2020
20. 12. 2020
27. 12. 2020 
 2. 1. 2021
3. 1. 2021
30. 1. 2021
31. 1. 2021
16. 3. 2021
dospělí 850 800 900 1250 900 950
děti 3 - 10 let 650 650 700 950 700 700
děti 0 - 2 roky zdarma zdarma zdarma zdarma zdarma zdarma
 

 

DALŠÍ INFORMACE

 
V období vánočních svátků a jarních prázdnin upřednostňujeme týdenní pobyty. 
STRAVOVÁNÍ – v ceně je zahrnuta cena polopenze ceny platí celoročně - dospělí 300 Kč / děti 220 Kč
Ceny uvedeny včetně DPH.
ZÁLOHOVÉ FAKTURY vystavujeme ve výši 40% z ceny pobytu. V případě storna později než 7 dnů před nástupem k pobytu záloha propadá v plné výši.
PARKOVÁNÍ - LETNÍ SEZÓNA - zdarma u chalupy.
 ZIMNÍ SEZÓNA - automobily návštěvníků odstaveny na parkovišti na Pomezních boudách (hrazeno samostatně obci)
Doprava z parkoviště na penzion:  po domluvě  vás přivezeme rolbou (skůtrem) Z parkoviště k chalupě a poslední den zpět ( v ceně pobytu v případě ubytování více jak na 3 noci).      Jinak poplatek za každý převoz - viz rezervační list. 
 
 

POPLATKY


S účinností od 1.1.2020 činí poplatek z pobytu  20Kč osoba/den.
Poplatek bude doúčtován při příjezdu, není zahrnut v ceně.

...


 

objednat pokoj

...

Stravování Renerovka

Stravování

Stravování nabízíme formou polopenze. Ráno podáváme kombinaci anglické a klasické kontinentální snídaně formou švédského stolu. Večer se můžete těšit na polévku, teplé hlavní jídlo, salát a sladký dezert. Vaříme převážně tradiční českou kuchyni, kterou občas okořeníme i nějakou zahraniční specialitou.

Večery v penzionu

Po aktivním dnu vás čeká vyhřátá sauna nebo příjemná vířivka. S přáteli posedíte u skleničky vína či místního piva Trautenberk v přízemním baru,  nebo si  můžete zahrát kulečník či fotbálek.

Na horách máme ještě jedno kouzlo: díky čistému vzduchu se tu nádherně usíná. Natáhnete se do peřin, zavřete oči a hned přicházejí krásné sny.

Večery na Renerovce

Pojištění storna

Doporučujeme vám využít možnosti pojištění storna

Rustikální chalupa Přadlenka Luxus horského ticha a naprostého soukromí

K týdennímu pronájmu nabízíme i naši původní rustikální chalupu Přadlenka v Malé Úpě. Hliněné omítky, dřevěné podlahy, spaní na peci přímo v kuchyni, koupelna s prostornou saunou – je to zkrátka stylovka pro náročné hosty. Ubytují se v ní jedna až dvě rodiny. V horním patře je velký prostorný pokoj a dva menší pokoje.

Více o přadlence

malaupa

Dzień dobry! 🤍 my już po porannej kawie 😌☕️Przez cały weekend jesteśmy i ogrzewamy ciepłą kawką, herbatą i wino grzane też znajdziemy ☕️😄 Wpadajcie 9:00-18:00 🤍#cukrucafe #kawa #porannakawa #coffeetime #morning #karkonosze #karkonoszemountains #zima #kawiarnia #clouds #kawiarnia #krkonoše #krkonose #malaupa #weekend #sobota #aeropress #aeropresscoffee #alternativecoffee s V řemeslných dílnách v Krkonoších si během výletování můžete vyzkoušet svoji zručnost a vyrobit si dárek pro své blízké. Kde se zastavit? Keramika Dumková - Rokytnice, Rautis - Poniklá, Příběh perel - Špindlerův Mlýn, Dílna Hama - IT Vrchlabí, Nadechni se - Malá Úpa a Tkalcovské muzeum - Trutnov. www.regionalni-znacky.cz/krkonose  #krkonose #visitkrkonose #vyrobenovkrkonosich #krkonoseoriginalniprodukt #keramikarokytnice #rautis #pribehperel #dilnahama #nadechnise #dumpodjasanem  #dilna #rucnivyroba #zazitek #ceskatvorba #vanoce #darujzazitek #vyrobenovcesku #rokytnicenadjizerou #spindleruvmlyn #ponikla #vrchlabi #malaupa #trutnov Pár střípků z dnešní Úpy 😉🙂🥰#velkaupa #pecpodsnezkou #krkonoše #krnap #krkonoseeu #karkonosze #krkonose #krajina_domova #krajina #malaupa #macro_drama #nofilter #natur #nature #naturephotography #vyletypocesku #vychodnicechy #ceskarepublika #ceskakrajina #ceskehory #česko #cesko #autumn #autumnvibes #podzim #pocesku #příroda #priroda #uzasnamista #energy 🌄 Malá vzpomínka- Sněžka 1603 m. n. m. 🏞️..#snezka #krkonose #malaupa #czechrepublic #czechnature #czechphotographer #fotimemobilem #huaweip30pro #nightphotography #longexposure #fotimecesko #czechroamers #ikoktejlcz  #megapixelcz #sunrise #mountains #visitkrkonose #neverstopexploring #igerscz #withmyfriend #didit #ceskakrajina #ontop #night #krkonoše #malaupa #utekzmlhy #slunceneeded #denvenku #druhydomov Zapraszamy na wyjazdy służbowe. Pogoda dopisuje. Baca gulasz gotuje. #amelkowachata #chatynaokraju #przełęczokraj #malaupa #niedamysiępandemii #wspierajmysąsiedzkibiznes #wspierajmyturystykę #wspierajmyturystyke #wspierajmypolskąturystykę #wspierajmypolskaturystyke Než sedět v pelíšku raděj v přírodě na 🤎...nebo je to....😉😁#velkaupa #vinotekaugavliku #thaikatze #thaikatzen #katzen #kocka #katze🐈 #kočka #katzenleben #malaupa #nofilter #vychodnicechy #ceskakrajina #pecpodsnezkou #příroda #priroda #krajina_domova #krkonoseeu #karkonosze #krkonose #krkonoše #krajina #katzenliebe❤️ #kitty #kocky #pocesku #energy #energie První zimní speciál je tu! 🏔❄ Od příštího týdne je naše nová 15 součástí Vánočního packu!🎄 A samozřejmě bude také v PET. 🍻 #prvnisnih #pivohoralu #pivovartrautenberk #malaupa #pivo #beer #winter