Penzion renerovka 93 Ubytování

Penzion Renerovka 93 nabízí 14 příjemných a světlých pokojů hotelového typu.

Kromě úchvatného výhledu a příjemného prostředí má každý z nich vlastní sociální zařízení a TV.

objednat pokoj

Ceník

 

V zimní a letní sezóně nabízíme  týdenní pobyty,  ale po do dohodě, pro vás  najdeme  možnosti ubytování i na pár dní.    Na jaře a na podzim si k nám můžete zajet i na romantický víkend nebo tu odpočívat třeba deset dní.

LETNÍ OBDOBÍ

od 1. 5. 2020 do 30. 10. 2020 

  v sezóně mimo sezónu snídaně + večeře
dospělí 550 500 120 + 180
děti 3 - 10 let 430 430 90 + 130
děti 0 - 2 roky zdarma zdarma zdarma

Stravování – ceny platí celoročně

Sezóna = období svátků a prázdnin v daném období.

Ceny uvedeny včetně DPH.

 

Zálohové faktury vystavujeme ve výši 40% z ceny pobytu. V případě storna později než 7 dnů před nástupem k pobytu záloha propadá v plné výši.

Poplatky:
S účinností od 1.1.2020 činí poplatek z pobytu  20Kč osoba/den.

Poplatek bude doúčtován při příjezdu, není zahrnut v ceně.

Stravování Renerovka

Stravování

Stravování nabízíme formou polopenze. Ráno podáváme kombinaci anglické a klasické kontinentální snídaně formou švédského stolu. Večer se můžete těšit na polévku, teplé hlavní jídlo, salát a sladký dezert. Vaříme převážně tradiční českou kuchyni, kterou občas okořeníme i nějakou zahraniční specialitou.

Večery v penzionu

Po aktivním dnu vás čeká vyhřátá sauna nebo příjemná vířivka. S přáteli posedíte u skleničky vína či místního piva Trautenberk v přízemním baru s piánem nebo si zahrajete kulečník či fotbálek.

Na horách máme ještě jedno kouzlo: díky čistému vzduchu se tu nádherně usíná. Natáhnete se do peřin, zavřete oči a hned přicházejí krásné sny.

Večery na Renerovce

Pojištění storna

Doporučujeme vám využít možnosti pojištění storna

Rustikální chalupa Přadlenka Luxus horského ticha a naprostého soukromí

K týdennímu pronájmu nabízíme i naši původní rustikální chalupu Přadlenka v Malé Úpě. Hliněné omítky, dřevěné podlahy, spaní na peci přímo v kuchyni, koupelna s prostornou saunou – je to zkrátka stylovka pro náročné hosty. Ubytují se v ní jedna až dvě rodiny. V horním patře je velký prostorný pokoj a dva menší pokoje.

Více o přadlence

malaupa

#kowary #karkonosze #polska #poland #gory #mountains #rain #rainyday #malaupa #czechrepublic 26 km v nohách 👣🌲🌧️🚡⛰️V dešti, ale bez lidí 💜#krkonose #janskelazne #cernahora #cernohorskeraseliniste #malaupa #pecpodsnezkou #dovolena #nezaprsianezaprsi 😀 #czechrepublic🇨🇿 #malaupa #schronisko #jelenka #karkonosze #wakacje2020 #krkonose #krkonosemountains #velkaupa #malaupa #pecpodsnezkou #happytime #summertime #relax #princeznavole #⛰️ #❤ Od Czeskiej strony też się zacnie wchodzi! ⛰️👌😎#polishboy #polishgirl #mountains #karkonosze #śnieżka #malaupa #trip #summer #summervibes #sunglasses #instaphoto #rodzina #przyjaciele #karkonosze #sudety #karpacz #malaupa #kowary#dom #krkonose #malaupa pivo v krkonoších je k nezaplacení 😀😀👍...míra nebyl zrovna v práci, ale aspoň něco 😀👍 Farewell party....#pivo #beer #bier #piwo #trautenberk #pivovartrautenberk #desitka #lager #beerstagram #pivvo #krkonose #karkonosze #riesengebirge #malaupa #hornimalaupa #ceskarepublika #cesko #tschechien #czechia #czechrepublic