Penzion renerovka 93 Ubytování

Penzion Renerovka 93 nabízí 14 krásných a světlých pokojů hotelového typu. Kromě úchvatného výhledu a příjemného prostředí má každý z nich vlastní sociální zařízení a TV se SAT.

objednat pokoj

Ceník

 

V zimní a letní sezóně nabízíme pouze týdenní pobyty, na jaře a na podzim si k nám můžete zajet i na romantický víkend nebo tu odpočívat třeba deset dní.

Stravování Renerovka

Stravování

Stravování nabízíme formou polopenze. Ráno podáváme kombinaci anglické a klasické kontinentální snídaně formou švédského stolu. Večer se můžete těšit na polévku, výběr ze dvou hlavních chodů, salátový bufet a sladký dezert. Vaříme převážně tradiční českou kuchyni, kterou občas okořeníme i nějakou zahraniční specialitou.

Večery v penzionu

Po aktivním dnu vás čeká vyhřátá sauna nebo příjemná vířivka. S přáteli posedíte u skleničky vína či místního piva Trautenberk v přízemním baru s piánem nebo si zahrajete kulečník či fotbálek.

Na horách máme ještě jedno kouzlo: díky čistému vzduchu se tu nádherně usíná. Natáhnete se do peřin, zavřete oči a hned přicházejí krásné sny.

Večery na Renerovce

Pojištění storna

Doporučujeme vám využít možnosti pojištění storna

Rustikální chalupa Přadlenka Luxus horského ticha a naprostého soukromí

K týdennímu pronájmu nabízíme i naši původní rustikální chalupu Přadlenka v Malé Úpě. Hliněné omítky, dřevěné podlahy, spaní na peci přímo v kuchyni, koupelna s prostornou saunou – je to zkrátka stylovka pro náročné hosty. Ubytují se v ní jedna až dvě rodiny. V horním patře je velký prostorný pokoj a dva menší pokoje.

Více o přadlence

malaupa

#narty#malaupa #narty#snowboard#superwidoki#malaupa #ferie#żonka#amelkowachata#malaupa Dobry wieczór 🙂 … jest miejsce, gdzie jest zima a nie ma reklam, jaskrawego światła, szyldów i turystycznej tandety. Miejsce, gdzie natura nie została (jeszcze) zdominowana i zniszczona przez człowieka.…#karkonosze #malaupa #divineforest #tree_magic #folkscenery #theoutbound #stayandwander #awakethesoul #naturephotography #livefolk #wekeepmoments #landschaft #пейзаж #landscape #krajobraz #czechy #melancholia #snowlandscape #przyroda #natura Vyrazili jsme užít si ještě trochu zimy🙂 a zase jsme měli několik příjemných náhodných setkání #ashley #dog #malaupa #hornimalaupa #czechoslovakianwolfdog #snow # wind 😍 #travel #view #malaupa #śnieg #instaphoto #pieceofnature Dneska super počasí, trochu větrno 😁🏔️🥰#mountains #friends #walking #trip #czechmountains #czechrepublic #malaupa #dogwalk #video #view #happymood #besttime #panorama #snow #winter2020 #blessed #instapick Malé pivo w Małej Upie #czechy #piwko #czeskiepiwo #malepivo #malepivo #feriezimowe #trip #malaupa