main-image

RENEROVKA 93 Penzion s dech beroucím výhledem na Sněžku

V klidné horské vesničce Malá Úpa si vyčistíte hlavu a naberete energii, ať už sněhové vločky malují na okna obrázky nebo v lučních enklávách koncertují cvrčci. V nedotčené přírodě jsou jako borůvky rozesety krkonošské chalupy. Svou modrou barvou mezi nimi vyniká Renerovka 93.

Renerovka 93 původně sloužila jako hokynářství, po kterém dodnes zůstalo bytelné dřevěné schodiště a několik trámů. Dnes nabízí 14 příjemných světlých pokojů hotelového typu.

 

 

Více o ubytování
Malá Úpa, Krkonoše

Malá Úpa Dovolte si dovolenou vychutnat

Malebná Malá Úpa je díky své poloze ideálním místem pro letní pěší túry, zdolávání maloúpských tisícovek nebo jízdu na horském kole. Na 8 km vzdálenou Sněžku vede z Malé Úpy ta nejpohodlnější cesta. Během deseti minut dojedete také do Polska, kde si můžete vychutnat aquaparky i prohlédnout sousední města Kowary a Karpacz. Nebo se jen posaďte na louku a užijte si vysokohorské ticho, kterého se přeplněným střediskům nedostává. Kolem vás proběhne stádo koz a ovcí a z dálky umožná uslyšíte tlumený zvonek kostelíka sv. Petra a Pavla.

Co podniknout

UBYTOVÁNÍ Příjemné pokoje hotelového typu s výhledem na Sněžku

Renerovka nabízí 14 světlých pokojů s jedním až šesti lůžky. Z devíti z nich můžete obdivovat náš nejvyšší vrchol, z dalších vysokohorskou vesničku nebo malebné údolí. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a TV se SAT. V objektu můžete relaxovat ve vířivce nebo sauně a zahrát si kulečník nebo fotbálek.

Více o ubytování
Ubytování Malá Úpa

V nohách už nějaké ty kilometry máme Doporučíme vám cesty s výhledy, na které nikdy nezapomenete

Ve dvaceti žlaby Chopku a Dereších.
Ve třiceti po extrémních svazích v Savojských Alpách.
Ve čtyřiceti po francouzské Haute Route.
A teprve v padesáti jsme si uvědomili, jak jedinečné jsou Krkonoše, které máme u nás doma. Svou krásou i náročností si nezadají s alpskými sjezdy. Přijeďte je k nám objevit také.

Rezervace

malaupa

#malaupa ; #dovolenakrkonose ; #Renerovka93 #malaupa ; #Renerovka93 ; #dovolenakrkonose ; #krkonoše #malaupa ; #Renerovka93 ; #krkonoše; #dovolenakrkonose Tak máme termín. 12.6.2020 vyjde (a ke mě domů dojede) 2 tisíce výtisků průvodce Krkonoše s dětmi- s kočarkem i pěšky. Objednávat lze už teď, jen počítejte s tím, že zasílat budu zřejmě až v týdnu od 22.6. Nejprve musím odbavit 300 balíčků pro ty, kteří si knihu koupili na HitHitu. Prosím,sdílejte, ať s tím nemusím v zimě topit v kamnech 😂😂#krkonosemountain #krkonosenationalpark #krkonoseeu #milujukrkonose #krkonosesdetmi #krkonoseskocarkem #pecpodsněžkou #malaupa #velkaupa #spindleruvmlyn #harrachov #prichovice #tipyprodeti #navyletskocarkem #navylete #navyletsdetmi #kamnavyletcz #ceskehory #dokrkonos #dovolenasdetmi #dovolenavcesku #dovolenavcechach #ceskakrajina #ceskarepublika #mamablog #czechmum #cestujemesdetmi #cestovanisdetmi #snezka #janskelazne Červnové termíny vypsány!📆6.6. Třemi údolími pod Sněžkou📆6.6. Pec pod Sněžkou (městská trasa)📆7.6. Po velkoúpských stráních a nejen to📆13.6. Třemi údolími pod SněžkouRezervace na 📩 aupatalagency@gmail.com nebo ☎️ na 739 990 364.Prosíme o dodržování preventivních hygienických opatření jako jsou rozestupy 👱🏻‍♂️↔️👱🏻‍♀️nebo nasazení roušky během výkladových zastavení. Děkujeme za pochopení. 🙂.....#aupatalagency #krkonosejinak #pruvodce #turistika #hory #historie #jaro #cerven #pecpodsnezkou #velkaupa #malaupa #harrachov #korenov #spindleruvmlyn #jilemnice #vrchlabi #trutnov #krkonose #jizerky #kralovehradeckykraj #libereckykraj Hledáte parádní místo pro partu přátel? Máme! A je boží! Skimu Chaloupka v celé své kráse nabízí jedinečné ubytování, půjčení elektrokol, saunu, extra chladící systém na 🍻, grilování na terase s výhledem na Sněžku a mnohem, mnohem víííííc ☀️😎www.skimuchaloupka.cz#skimu #skimuchaloupka #skimujebozi #malaupa #velkazabava #❤️krkonos #krkonose #tadyjekrakonosovo #iloveskimu Víkend je za námi, nemohli jsme se vás,  hostů dočkat.🤩Moc děkujeme, že jste k nám opět zavítali, bylo tu hrozné ticho a smutno. 🙈Na léto jsme připravili nové míchané nápoje a domácí limonády. Toto je drink Chata Hradečanka. Už jste ho ochutnali? 🍸 .#chatahradecanka #amazingplacescz #krkonosemountains #malaupa #fotimekrkonose #cestujemeczsk #cestujemepocesku #travelgram #kitcheninspiration #foodporn #foodblogger #limonada #letnidrink Krkonošská architektura dnes a včera..#krkonosskaarchitektura #horskaarchitektura #architectura #architecture #mountainarchitecture #krkonose #architektur #gebirgearchitektur #riesengebirge #gebirge #mountains #mountain #dum #chalupa #house #hornimalaupa #dolnimalaupa #malaupa #pomezniboudy #cafipictures