main-image

RENEROVKA 93 Penzion s dech beroucím výhledem na Sněžku

V klidné horské vesničce Malá Úpa si vyčistíte hlavu a naberete energii, ať už sněhové vločky malují na okna obrázky nebo v lučních enklávách koncertují cvrčci. V nedotčené přírodě jsou jako borůvky rozesety krkonošské chalupy. Svou modrou barvou mezi nimi vyniká Renerovka 93.

Renerovka 93 původně sloužila jako hokynářství, po kterém dodnes zůstalo bytelné dřevěné schodiště a několik trámů. Dnes nabízí 14 příjemných světlých pokojů hotelového typu.

 

 

Více o ubytování
Malá Úpa, Krkonoše

Malá Úpa Dovolte si dovolenou vychutnat

Malebná Malá Úpa je díky své poloze ideálním místem pro letní pěší túry, zdolávání maloúpských tisícovek nebo jízdu na horském kole. Na 8 km vzdálenou Sněžku vede z Malé Úpy ta nejpohodlnější cesta. Během deseti minut dojedete také do Polska, kde si můžete vychutnat aquaparky i prohlédnout sousední města Kowary a Karpacz. Nebo se jen posaďte na louku a užijte si vysokohorské ticho, kterého se přeplněným střediskům nedostává. Kolem vás proběhne stádo koz a ovcí a z dálky umožná uslyšíte tlumený zvonek kostelíka sv. Petra a Pavla.

Co podniknout

UBYTOVÁNÍ Příjemné pokoje hotelového typu s výhledem na Sněžku

Renerovka nabízí 14 světlých pokojů s jedním až šesti lůžky. Z devíti z nich můžete obdivovat náš nejvyšší vrchol, z dalších vysokohorskou vesničku nebo malebné údolí. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a TV se SAT. V objektu můžete relaxovat ve vířivce nebo sauně a zahrát si kulečník nebo fotbálek.

Více o ubytování
Ubytování Malá Úpa

V nohách už nějaké ty kilometry máme Doporučíme vám cesty s výhledy, na které nikdy nezapomenete

Ve dvaceti žlaby Chopku a Dereších.
Ve třiceti po extrémních svazích v Savojských Alpách.
Ve čtyřiceti po francouzské Haute Route.
A teprve v padesáti jsme si uvědomili, jak jedinečné jsou Krkonoše, které máme u nás doma. Svou krásou i náročností si nezadají s alpskými sjezdy. Přijeďte je k nám objevit také.

Rezervace

malaupa

Dzień dobry! 🤍 my już po porannej kawie 😌☕️Przez cały weekend jesteśmy i ogrzewamy ciepłą kawką, herbatą i wino grzane też znajdziemy ☕️😄 Wpadajcie 9:00-18:00 🤍#cukrucafe #kawa #porannakawa #coffeetime #morning #karkonosze #karkonoszemountains #zima #kawiarnia #clouds #kawiarnia #krkonoše #krkonose #malaupa #weekend #sobota #aeropress #aeropresscoffee #alternativecoffee s V řemeslných dílnách v Krkonoších si během výletování můžete vyzkoušet svoji zručnost a vyrobit si dárek pro své blízké. Kde se zastavit? Keramika Dumková - Rokytnice, Rautis - Poniklá, Příběh perel - Špindlerův Mlýn, Dílna Hama - IT Vrchlabí, Nadechni se - Malá Úpa a Tkalcovské muzeum - Trutnov. www.regionalni-znacky.cz/krkonose  #krkonose #visitkrkonose #vyrobenovkrkonosich #krkonoseoriginalniprodukt #keramikarokytnice #rautis #pribehperel #dilnahama #nadechnise #dumpodjasanem  #dilna #rucnivyroba #zazitek #ceskatvorba #vanoce #darujzazitek #vyrobenovcesku #rokytnicenadjizerou #spindleruvmlyn #ponikla #vrchlabi #malaupa #trutnov Pár střípků z dnešní Úpy 😉🙂🥰#velkaupa #pecpodsnezkou #krkonoše #krnap #krkonoseeu #karkonosze #krkonose #krajina_domova #krajina #malaupa #macro_drama #nofilter #natur #nature #naturephotography #vyletypocesku #vychodnicechy #ceskarepublika #ceskakrajina #ceskehory #česko #cesko #autumn #autumnvibes #podzim #pocesku #příroda #priroda #uzasnamista #energy 🌄 Malá vzpomínka- Sněžka 1603 m. n. m. 🏞️..#snezka #krkonose #malaupa #czechrepublic #czechnature #czechphotographer #fotimemobilem #huaweip30pro #nightphotography #longexposure #fotimecesko #czechroamers #ikoktejlcz  #megapixelcz #sunrise #mountains #visitkrkonose #neverstopexploring #igerscz #withmyfriend #didit #ceskakrajina #ontop #night #krkonoše #malaupa #utekzmlhy #slunceneeded #denvenku #druhydomov Zapraszamy na wyjazdy służbowe. Pogoda dopisuje. Baca gulasz gotuje. #amelkowachata #chatynaokraju #przełęczokraj #malaupa #niedamysiępandemii #wspierajmysąsiedzkibiznes #wspierajmyturystykę #wspierajmyturystyke #wspierajmypolskąturystykę #wspierajmypolskaturystyke Než sedět v pelíšku raděj v přírodě na 🤎...nebo je to....😉😁#velkaupa #vinotekaugavliku #thaikatze #thaikatzen #katzen #kocka #katze🐈 #kočka #katzenleben #malaupa #nofilter #vychodnicechy #ceskakrajina #pecpodsnezkou #příroda #priroda #krajina_domova #krkonoseeu #karkonosze #krkonose #krkonoše #krajina #katzenliebe❤️ #kitty #kocky #pocesku #energy #energie První zimní speciál je tu! 🏔❄ Od příštího týdne je naše nová 15 součástí Vánočního packu!🎄 A samozřejmě bude také v PET. 🍻 #prvnisnih #pivohoralu #pivovartrautenberk #malaupa #pivo #beer #winter