main-image

RENEROVKA 93 Penzion s dech beroucím výhledem na Sněžku

V klidné horské vesničce Malá Úpa si vyčistíte hlavu a naberete energii, ať už sněhové vločky malují na okna obrázky nebo v lučních enklávách koncertují cvrčci. V nedotčené přírodě jsou jako borůvky rozesety krkonošské chalupy. Svou modrou barvou mezi nimi vyniká Renerovka 93.

Renerovka 93 původně sloužila jako hokynářství, po kterém dodnes zůstalo bytelné dřevěné schodiště a několik trámů. Dnes nabízí 14 příjemných světlých pokojů hotelového typu.

 

 

Více o ubytování
Malá Úpa, Krkonoše

Malá Úpa Dovolte si dovolenou vychutnat

Malebná Malá Úpa je díky své poloze ideálním místem pro letní pěší túry, zdolávání maloúpských tisícovek nebo jízdu na horském kole. Na 8 km vzdálenou Sněžku vede z Malé Úpy ta nejpohodlnější cesta. Během deseti minut dojedete také do Polska, kde si můžete vychutnat aquaparky i prohlédnout sousední města Kowary a Karpacz. Nebo se jen posaďte na louku a užijte si vysokohorské ticho, kterého se přeplněným střediskům nedostává. Kolem vás proběhne stádo koz a ovcí a z dálky umožná uslyšíte tlumený zvonek kostelíka sv. Petra a Pavla.

Co podniknout

UBYTOVÁNÍ Příjemné pokoje hotelového typu s výhledem na Sněžku

Renerovka nabízí 14 světlých pokojů s jedním až šesti lůžky. Z devíti z nich můžete obdivovat náš nejvyšší vrchol, z dalších vysokohorskou vesničku nebo malebné údolí. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a TV se SAT. V objektu můžete relaxovat ve vířivce nebo sauně a zahrát si kulečník nebo fotbálek.

Více o ubytování
Ubytování Malá Úpa

V nohách už nějaké ty kilometry máme Doporučíme vám cesty s výhledy, na které nikdy nezapomenete

Ve dvaceti žlaby Chopku a Dereších.
Ve třiceti po extrémních svazích v Savojských Alpách.
Ve čtyřiceti po francouzské Haute Route.
A teprve v padesáti jsme si uvědomili, jak jedinečné jsou Krkonoše, které máme u nás doma. Svou krásou i náročností si nezadají s alpskými sjezdy. Přijeďte je k nám objevit také.

Rezervace

malaupa

Dzisiaj dzień biegowo- spacerowy😉 Najpierw wpadło 10 km biegowych, później 6 km z hakiem z Małej Upy na Łysocinę - przy okazji kolejny szczyt do Diademu Gór Polski zaliczony 😊 I tak jak podczas biegania towarzyszyło nam lato, tak przechadzka na wys. prawie 1200 m n.p.m. była raczej w klimacie zbliżającej się zimy, z resztkami ostatnich opadów śniegu gdzieniegdzie. Winter is coming ! 🥶🐎#treningowo #winteriscoming #malaupa #karkonoszemountains #zwidokiemnagóry #zwidokiemnaśnieżkę #śnieżka #sudetymountains #sudety #gory #garmin #igerspoland #igdaily #igtravel #igmountains #podgórkę #laufenmachtglücklich #laufer #running Vinobrani🍇archiv....🍇🍇😉🙂#vino #nasevino #wine #moraviawines #moravskevino #czechwine #ceskevino #slovacko #southmoravia #jiznimorava #vinobrani #vinotekaugavliku #velkaupa #vychodnicechy #vinazmoravy #vinazmoravyvinazcech #milujemevino #nature #nofilter #nasevino #malaupa #pecpodsnezkou Oops is always better than what if.. . . . ☺😊. . Clicks @_mohd_azlam_ . #malayalamtrolls #malayalamfreaks #kozhikodeofficial #kozhikode #india #malayalam #malaupa #keralagodsowncountry🌴 #gids Dnešní malý špacír 😊🙂😉😉😉🍂🍁#velkaupa #vychodnicechy #krkonose #krkonoše #krnap #krkonoseeu #nature #nofilter #naturephotography #podzim #pocesku #příroda #pecpodsnezkou #malaupa #priroda #ceskarepublika #ceskakrajina #cesko #czechia #česko #karkonosze #krajina_domova #fotimecesko Podzimní procházka Malou Úpou #krkonose #krkonoseeu #neznamekrkonose #malaupa #hornimalaupa #zivotnahorach #horyacestovani #vas_svet Velkoúpské podzimní odpoledne ☀️🍁🍂🍄#velkaupa #pecpodsnezkou #krkonose #krkonoše #krnap #krkonoseeu #vychodnicechy #podzim #pocesku #příroda #priroda #ceskarepublika #ceskakrajina #cesko #czechia #czech #česko #nofilter #nature #naturephotography #malaupa #karkonosze Vidět červenou...a obejmout starý krásný jasan poraněný bleskem...☀️...dej nám špetku energie a síly...🌳😉🙂🥰#velkaupa #vychodnicechy #krkonose #krkonoše #krnap #malaupa #macro_drama #podzim #pocesku #pecpodsnezkou #příroda #priroda #nofilter #nature #energy #energie #ceskarepublika #ceskakrajina #cesko #czechia #česko #southmoravia #slovacko #jiznimorava Konečně je to tady! Blíží se vyhlášení soutěže STRAVA Challenge 2020! 😎🚵‍♀️Celé léto jste mohli soutěžit o hodinky Suunto. Vyjet si segment na Malou Úpu, pokochat se výhledy a dát si třeba pivo horalů Trautenberk na schlazení. Soutěž je u konce.Večer vám představíme výherce! 😎#skimu #skimujebozi #malaupa #stravachallenge #segmentmalaupa #soutezstrava #strava #suunto