Kontakt Kontaktujte nás

  • Renerovka 93
  • 542 27 Malá Úpa 93
  • renerovka93@gmail.com
 
Dárkové poukazy
 

Pobyty u nás můžete věnovat svým blízkým i formou dárkových poukazů. Po zaplacení ceny a domluvě na termínu vám zašleme poukaz přímo pro vaše potřeby. 


Kudy na klidnou dovolenou

V letním období u nás zdarma zaparkujete na našem soukromém parkovišti. V zimě využijte parkování na Pomezních Boudách. V den příjezdu a odjezdu zajistíme odvoz hostů i zavazadel, který je v ceně, při  pobytu delším než 4 dny.

Provozovatel

  • Renerovka s.r.o.
  • Břežany II
  • 282 01 Český Brod
  • IČO: 08357161

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

malaupa

Dzisiaj dzień biegowo- spacerowy😉 Najpierw wpadło 10 km biegowych, później 6 km z hakiem z Małej Upy na Łysocinę - przy okazji kolejny szczyt do Diademu Gór Polski zaliczony 😊 I tak jak podczas biegania towarzyszyło nam lato, tak przechadzka na wys. prawie 1200 m n.p.m. była raczej w klimacie zbliżającej się zimy, z resztkami ostatnich opadów śniegu gdzieniegdzie. Winter is coming ! 🥶🐎#treningowo #winteriscoming #malaupa #karkonoszemountains #zwidokiemnagóry #zwidokiemnaśnieżkę #śnieżka #sudetymountains #sudety #gory #garmin #igerspoland #igdaily #igtravel #igmountains #podgórkę #laufenmachtglücklich #laufer #running Vinobrani🍇archiv....🍇🍇😉🙂#vino #nasevino #wine #moraviawines #moravskevino #czechwine #ceskevino #slovacko #southmoravia #jiznimorava #vinobrani #vinotekaugavliku #velkaupa #vychodnicechy #vinazmoravy #vinazmoravyvinazcech #milujemevino #nature #nofilter #nasevino #malaupa #pecpodsnezkou Oops is always better than what if.. . . . ☺😊. . Clicks @_mohd_azlam_ . #malayalamtrolls #malayalamfreaks #kozhikodeofficial #kozhikode #india #malayalam #malaupa #keralagodsowncountry🌴 #gids Dnešní malý špacír 😊🙂😉😉😉🍂🍁#velkaupa #vychodnicechy #krkonose #krkonoše #krnap #krkonoseeu #nature #nofilter #naturephotography #podzim #pocesku #příroda #pecpodsnezkou #malaupa #priroda #ceskarepublika #ceskakrajina #cesko #czechia #česko #karkonosze #krajina_domova #fotimecesko Podzimní procházka Malou Úpou #krkonose #krkonoseeu #neznamekrkonose #malaupa #hornimalaupa #zivotnahorach #horyacestovani #vas_svet Velkoúpské podzimní odpoledne ☀️🍁🍂🍄#velkaupa #pecpodsnezkou #krkonose #krkonoše #krnap #krkonoseeu #vychodnicechy #podzim #pocesku #příroda #priroda #ceskarepublika #ceskakrajina #cesko #czechia #czech #česko #nofilter #nature #naturephotography #malaupa #karkonosze Vidět červenou...a obejmout starý krásný jasan poraněný bleskem...☀️...dej nám špetku energie a síly...🌳😉🙂🥰#velkaupa #vychodnicechy #krkonose #krkonoše #krnap #malaupa #macro_drama #podzim #pocesku #pecpodsnezkou #příroda #priroda #nofilter #nature #energy #energie #ceskarepublika #ceskakrajina #cesko #czechia #česko #southmoravia #slovacko #jiznimorava Konečně je to tady! Blíží se vyhlášení soutěže STRAVA Challenge 2020! 😎🚵‍♀️Celé léto jste mohli soutěžit o hodinky Suunto. Vyjet si segment na Malou Úpu, pokochat se výhledy a dát si třeba pivo horalů Trautenberk na schlazení. Soutěž je u konce.Večer vám představíme výherce! 😎#skimu #skimujebozi #malaupa #stravachallenge #segmentmalaupa #soutezstrava #strava #suunto